NEPLATIČI

Na této stránce jsou zveřejňovány osoby, popřípadě společnosti, které mají vůči naší společnosti závazek. Tato stránka funguje zároveň jako varování a informace pro ostatní, že s uveřejněnými není s pořádku smluvní vztah, že nerespektují obchodní podmínky, popřípadě že se jedná o podvodníky.  Informace zde jsou uveřejněny do doby, než je uhrazena celá pohledávka vůči společnosti ADV ONE s.r.o., popřípadě vyrovnány vzájemné závazky. (vráceno nezaplacené zboží, uhrazena faktura, atd..) Tato stránka nemá za úkol cíleně nikoho poškodit, jen se chceme domoci spravedlnosti ve státě, kde soudní procesy trvají dlouho, jsou nespravedlivé a darebák má větší práva než věřitel a poškozený..

 

 

PharmDr. Miroslava Čapková – Litoměřice. Tato paní nám nezaplatila za namontované díly v jejím voze MINI Cooper. Následně odmítla i tyto díly (které jsou stále majetkem naší společnosti) vrátit.

 

společnost WINDPOL s.r.o. – Liberec – jednatel Marián Tonkovič – Slovenská republika – tato společnost nám nezaplatila za 3 měsíce naší práce

 

Peter Toth – Brno, tel: 722 644 578, mail: peter.toth@centrum.cz – nezaplacené díly BMW, nereaguje na maily, nereaguje na telefon. Evidentně z našeho pohledu podvodník!!

Go to Top